#OKONAUBOJNIE     #NIETYLKODLAICHOCZU

Podpisz petycję
w sprawie monitoringu!

Zwracamy się z prośbą o podpisanie poniższej petycji. Nie pozostań obojętny w chwilach kiedy Twój głos ma tak duże znaczenie. Możesz uratować setki istnień.
Dziękujemy za Twoją pomoc!Razem możemy więcej
Pomóż naszym podopiecznym.

Jeśli popierasz nasze działania, prosimy wesprzyj nas, abyśmy mogli razem więcej. przekaż dobrowolna darowiznę.

20zł
50zł
100zł
inna

Dziękujemy Państwu za każdą pomoc!

JAK POMÓC

Jeśli podpisałeś już naszą petycję i zastanawiasz się co jeszcze możesz zrobić, poniżej znajdziesz kilka sugestii:

1. Napisz list o naszej inicjatywie do posła lub senatora z Twojego okręgu wyborczego. Poproś go o wsparcie!
2. Napisz do lokalnej telewizji, radia czy gazety i poinformuj dziennikarzy o naszym przedsięwzięciu.
3. Informacją o naszych działaniach możesz się także podzielić ze swoimi najbliższymi – mówiąc im o nas, czy też udostępniając nasze treści za pomocą kanałów social media; nie zapomnij o naszych hasztagach – #okonaubojnie i #nietylkodlaichoczu.
4. Nie mamy wątpliwości, że proponowane przez nas rozwiązania nie ukrócą całkowicie tych wszystkich okrucieństw, których ofiarami padają niewinne zwierzęta wchłonięte do przemysłu mięsnego. Możemy powstrzymać patologię, jeśli jednak chcesz zahamować rozwój tej branży, czy wręcz aktywnie go minimalizować, najskuteczniejsze działanie możesz podjąć w ramach własnego jadłospisu – najzwyczajniej możesz zaprzestać spożywania mięsa. Spróbuj diety wegetariańskiej bądź wegańskiej, przez tydzień, przez miesiąc – to nie takie trudne, jak może się wydawać. Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie – działaj!
5. Możesz również przekazać skromną darowiznę na rzecz naszych podopiecznych w azylu w Szczedrzykowicach. Wszystkie nasze zwierzaki na pewno będą Ci bardzo wdzięczne!

Jeśli masz jakiś inny pomysł, skontaktuj się z nami – razem możemy więcej! Pisz na adres michal.sosnowski@centaurus.org.pl